بستن
استخدام
افتخارات
Phone04134763542
سهامی خاص - ۳۰۹۳۷

درب کابین

مشخصات درب کابین و طبقات آسانسور

یكی از مهمترین اجزاء آسانسور ، درب كابین آسانسور‌‌ می‌باشد كه باعث‌‌ می‌شود در هنگام حركت كابین به بالا و پایین ازتماس افراد به دیواره چاهك و احیانأ از بروز حوادث ناگهانی دیگر نیز جلوگیری نماید.
دربهای شركت آسانسور آهون بر متناسب با نوع و كاربرد آسانسورها مطابق بااستاندارد انتخاب می‌شوند كه در نهایت علاوه بر زیبایی و استحكام، كلیه ویژگیهای فنی و ایمنی را دارا می‌باشند. به طور مثال دربها دارای سوئیچ الكتریكی می‌باشند كه هنگام باز بودن یا باز شدن از حركت كابین جلوگیری به عمل می‌آورد. كلیه دربهای لولایی با قاب به صورت دو جداره از ورقهای فولادی ۵/۱ ، ۲ ، ۳میلیمتری و در انواع لولائی یك لنگه و دو لنگه با زاویه بازشو ۱۰۵ درجه ودربهای اتوماتیك تلسكوپی كشوئی و سانترال (مركزی) به عرضهای مختلف ومطابق استاندارد ساخته می‌شود.معمولا” كلیه دربها با رنگ تزئین می‌گردند، لیكن بر طبق درخواست دربهای اتوماتیك را می‌توان با روكش استنلس استیل و یا آلیاژی از برنز نیز تزئین كرد.همچنین در صورت تقاضا، شركت آسانسور آهون بر توانایی طراحی و ساخت انواع درب در اندازه های مورد نظر جهت مصارف و كاربردهای خاص و یا مناسب با وضعیت ساختمان را دارا می‌باشد.
درب طبقات یكی از مهمترین اجزاء آسانسور می‌باشد كه با توجه به نوع آسانسورو موقعیت و فضای چاه آسانسور متفاوت بوده وممكن است ازنوع نیمه اتوماتیك) لولایی)ویا فول اتوماتیك (تمام اتوماتیك) انتخاب گردد.لازم به ذكر است كه انتخاب اندازه مفید درب با توجه به كاربری وفضای موجود متغییر میباشد. شركت آسانسور آهون بر همواره سعی خودرا بر آن داشته تا از درب هایی با كیفیت عالی استفاده نماید كه از آن میتوان به این ماركها اشاره كرد:
SEMATIC2000 ،سلوكم ایتالیا (SELOCOM) ، فرماتور اسپانیا(FERMATOR) و…  ..

25               26                  27           28            29           30