بستن
استخدام
افتخارات
Phone04134763542
سهامی خاص - ۳۰۹۳۷

مشاوره و کارشناسی

مشاوره و کارشناسی

مشاوره در این شرکت به صورت رایگان و با در نظر گرفتن شرایط پروژه، با توجه به موقعیت ساختمان، تعداد واحد در هر طبقه، تعداد کل واحدها و تعداد طبقات، بسته به نیاز مشتری و مقرون به صرفه بودن سیستم پیشنهادی و در عین حال کاربردی بودن آن انجام‌‌ می‌گردد و مشاوره دهنده همیشه مصلحت مشتری را در نظر دارد و  سود و درآمد را از لبخند رضایت بخش مراجعه کننده دریافت‌‌ می‌کند.
شرکت آسانسور آهون بر تبریز با توفیق خداوند متعال و با به کار گیری نیروهای متخصص، امکانات پیشرفته و تکیه بر دانش روز توفیق داشته است که بهترین کیفیت و بهترین خدمات را به کارفرمایان ارائه نماید و در زمینه نصب انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیک به تمامی کارفرمایان و مشتریان مشاوره ارائه‌‌ می‌نماید. شرایط و مزیت تحویل کار به شرکت در آخر مشاوره و بیشتر بنا به درخواست مراجعه کننده به وی بیان‌‌ می‌گردد. در صورت نیاز پس از بازدید از محل پروژه لیست آهن آلات و لیست قیمت به همراه نقشه چاهک ارائه‌‌ می‌گردد.
در نهایت توجه فرمائید که آسانسورهای با کیفیت بالا عمر طولانی تر داشته و مشکلات کمتری از لحاظ امنیت و اتلاف وقت و سرمایه برای ساکنین دارند و به عنوان امتیاز خوبی برای ساختمان محسوب‌‌ می‌شوند.

در هر حال مشاورین شرکت آسانسور آهون بر تبریز آماده پاسخگویی به سوالات و نقطه نظرهای درخواست کنندگان آسانسورهای مختلف‌‌ می‌باشند.